Esteetilise hambaravi kaudu saab parandada naeratuse välimust, mis võimaldab saavutada märkimisväärse muutuse inimese elus. See hõlmab mitmesuguseid protseduure, mille abil saab parandada hammaste värvi, kuju ja asendit. Tänu ilusamale naeratusele saab tunda end enesekindlamalt ja tunda elust rohkem rõõmu.

Esteetiline naeratus teeb õnnelikuks.

Esteetilise hambaravi protseduurid

Esteetilise hambaravi protseduuride alla kuuluvad hammaste valgendamine, laminaadid, kroonid, kaped ja igemeplastika.

 • Hammaste valgendamine – selle kaudu on võimalik saavutada märkimisväärne ja kiire valgendamisefekt, mis võib sõltuvalt valitud meetodist kesta kuni kaks aastat. Loe rohkem.
 • Laminaadid – õhukesed keraamilised katted, mille abil on võimalik parandada hammaste kuju ja värvi, peita täidised ning taastada ja/või luua harmooniline ja hambumusse sobiv naeratus. Loe rohkem.
 • Kroonid – tugevad hambakatted, mis paigaldatakse kahjustunud või nõrgenenud hammastele, et taastada nende funktsioon ja välimus. Loe rohkem kroonidest ja teistest proteesidest.
 • Kaped – läbipaistvad õhukesed ortodontilised vahendid, mille abil saab hambaid joondada ja hambuvust parandada.
 • Igemeplastika – kirurgiline protseduur, mille abil saab muuta igemete kuju ja suurust, et luua proportsionaalsem naeratus.

Miks otsustada esteetilise hambaravi kasuks?

 • Enesekindlus ja enesehinnang paranevad – ilus ja särav naeratus parandab kogu välimust ning tänu sellele saad tunda end enesekindlamalt ja tunda elust rohkem rõõmu.
 • Hambad muutuvad tugevamaks –  laminaadid ja kroonid kaitsevad hambaid edasise kahjustuse eest.
 • Paraneb hammaste funktsionaalsus – tänu parandatud hammaste reale paraneb hammaste närimis- ja rääkimisfunktsioon.
 • Laiad ravivõimalused – erinevad protseduurid võimaldavad leida just Sulle sobiva lahenduse.
 • Pikaajaline tulemus – hea suuhügieeni korral võivad esteetilise hambaravi tulemused kesta aastaid või isegi kogu elu.
 • Ravi on taskukohasem kui kunagi varem – tänu tehnoloogia arengule on esteetiline hambaravi kättesaadavam laiemale sihtrühmale.

Mida teada enne esteetilise hambaraviga alustamist?

Enne esteetilise raviga alustamist on vajalik hambaarsti konsultatsioon, mille käigus analüüsitakse naeratust, tehakse hammastele diagnostika, selgitatakse välja ootused ning planeeritakse tööd.

Millega arvestada pärast esteetilist hambaravi?

Et naeratus püsiks ilus ja terve, tuleb

Miks valida just Virmalise Hambakliinik?

 • Personaalne lähenemine – leiame Sinu vajadustest ja võimalustest lähtuvalt Sulle parima võimaliku lahenduse;
 • Üks raviarst jälgib Sinu teekonda algusest lõpuni, mis tagab kiirema paranemise ning võimaldab enneteda tekkivaid probleeme;
 • Personaalsed soovitused raviajaks ja edaspidiseks – oleme Sulle igal sammul toeks ja vastavalt Sinu eripärasid arvestades jagame soovitusi kiiremaks paranemiseks;
 • Kodune õhkkond – vaid kahe hambaravikabinetiga hambakliinik on hubane ning personaalne;
 • Tipptehnoloogia – kasutame vaid kõige kaasaaegsemat tehnikat, et tagada parim võimalik ravi;
 • Kogu pere hambakliinik – tegeleme nii laste kui täiskasvanute hambaraviga ning pakume kõiki hambaraviteenuseid ühes kohas;
 • Pidev arenemine – meie hambaarstid käivad pidevalt täiendkoolitustel, et olla kursis kõige uuemate ja paremate ravitaktikatega.

Arstid, kes teostavad esteetilist hambaravi

Esteetilist hambaravi teostavad dr. Veera Laidvee, dr. Juri Beljakov ja dr. Van Thai Nguyen. Valgendust teevad dr. Mia Henriette Riismaa ning hügienist Renata Rubliauskaite.

Proteesimine, hammaste restaureerimine, implantoloogia, hambaravi
Dr. Veera Laidvee

Minu eesmärk arstina on pakkuda Sulle võimalikult pingevaba ja rahulikku hambaravi kogemust, kuna siiani on paljudel inimestel minevikust kaasas hambaravi hirm ja liigne stress.

Hambaarstide võimuses on tavapärastele raviprotseduuridele lisaks teha suus erinevaid imesid: istutada luu sisse uusi hambaid (implantaate), korrigeerida naeratusi võluvaks ja harmooniliseks ning päästa hambaid. Üks minu hambaravi lemmikteemasid on laminaadid ja nende abil kauni naeratuse taastamine. Laminaadid on üks hambasõbralikumaid võimalusi katta ja peita hammastele elu jooksul tekkinud vigasid. Laminaadid võivad muuta Tuhkatriinu Printsessiks.

Kulutame arstidena väga palju aega ja energiat endi koolitamiseks, et pakkuda Sulle parimat võimalikku ravi.

Vabal ajal tegelen spordi ja liikumisega, sest terves kehas on terve vaim.

Dr. Juri Beljakov

Olen lõpetanud 2008. a Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli hambatehniku ning 2013. a Tartu Ülikooli arst-stomatoloogi erialal. Aastail 2019-2021 läbisin Saksamaal “Univercity Medical Center Hamburg-Eppendorf (UKE)” baasil regeneratiivse kirurgia Curriculumi.

Osalen pidevalt erialastel koolitustel nii Eestis kui ka välismaal. Olen spetsialiseerunud kirurgilisele (implantoloogia, regeneratiivne kirurgia) ning proteetilisele valdkonnale.

Hambaarst
Dr. Van Thai Nguyen

Sinu rahulolu on minu jaoks oluline ja seetõttu panen Sinu vajadused alati esikohale. Selgitan erinevate ravivõimaluste plusse ja miinuseid, et saaksid sellest lähtuvalt valida just Sulle sobiliku ravi. Pööran tähelepanu detailidele ja loon rahuliku keskkonna, et pakkuda Sulle kvaliteetset teenust.

Olenemata ravist – kas kaariese, igemehaiguste, juure- või esteetilisest ravist – taastan hammaste välimuse ja funktsiooni ning aitan Sul saavutada tervisliku naeratuse, mis parandab ka Sinu üldist heaolu.

Hambaarst Mia Virmalise Hambakliinikus
Dr. Mia Henriette Riisma

Parim tunne minu jaoks on, kui lahkud visiidilt hea tundega, olgu selle põhjuseks edukas ravi, särav naeratus peale valgendust või kindlustunne, et hammastega on kõik korras. 

Lisaks hammaste tervisele tuleb hoolitseda ka hammast toetava parodondi eest – selleks tuleb käia regulaarselt hammaste puhastuses. Nii sub- kui ka supragingivaalse kivi eemaldamine on äärmiselt tähtis, et hoida hammast toetav kude põletikuvaba. See on minu arvates oluline, sest leian, et tegemist on suuõõne hea tervise alusega. 

Enne ravi alustamist küsin alati Sinu murede ning ootuste kohta, et luua hea kontakt ja pingevaba õhkkond, ning protseduure läbi viies pööran alati tähelepanu sellele, et Sul oleks võimalikult mugav.

Suuhügienist Virmalise Hambakliinikus
Hügienist Renata Rubliauskaite

Hei! Kuidas Sul läheb? Kuidas on lood Sinu igemetega? Kas hoolitsed oma hammaste ja igemete eest regulaarselt?

Olen professionaalne suuhügienist, kellel on enam kui 14-aastane kogemus. Õppisin 4 aastat Leedu ülikoolis, et saada suuhügienisti bakalaureusekraad. Selgitan hea meelega kõike hammaste ja igemete hooldamise kohta ning aitan valida just Sulle sobivad suuhooldustooted.

Õnnelikud inimesed teevad maailma õnnelikuks paigaks. Ja Sinu õnnelik naeratus teeb minu südame õnnelikuks.

Suhtluskeel inglise/vene

Hind ja selle tulemus

Esteetilise hambaravi maksumus sõltub protseduurist ning lõplik hind selgub konsultatsiooni käigus.

Hammaste valgendamine 175 €

Laminaat ühele hambale 700 €

Hambakroon al 450 €

Kaped al 3500 €

Igemeplastika al 150 €

Tulemusena saad

 • esteetilise, n-ö Hollywoodi naeratuse,
 • hammaste heledusastme korrigeerimise (loomulikust kuni lumivalgeni),
 • säravad hambad, mis ajas ei muuda värvi (eelduseks on korralik hambahügieen),
 • pikka aega kestvad ilusad hambad,
 • palju komplimente.

Tehtud tööd

BRONEERI AEG

Virmalise Hambakliinik administraator

Katrin Niine

Administraator
+372 5309 9803
info@virmalisehk.ee

Loe edasi

Hammaste valgendamisega saad mitu tooni valgemad hambad.
Hammaste valgendamine annab särava naeratuse.
Õnnelik naine naeratades kaamerasse vaatamas.
Laminaatide abil saab märgatavalt naeratust parandada.