Dr. Veera Laidvee ja dr. Pedro Rodrigues
Dr. Veera Laidvee ja dr. Pedro Rodrigues all-on-4 ja all-on-x ravitaktika koolitusel

All-on-4 ja all-on-x proteetilised lahendused

All-on-4 ravitaktika puhul taastatakse kogu hambakaar neljale implantaadile fikseeritud proteesiga. All-on-x on all-on-4 ravitaktika variatsioon, kus x tähistab implantaatide arvu, mida kasutatakse terve hambakaare taastamiseks. See võib olla all-on-5all-on-6 või muu number, olenevalt patsiendi individuaalsetest vajadustest (luutihedusest, lõualuu struktuurist, soovitud ravitulemusest) ning hambaarsti soovitustest. 

Eeltoodud ravitaktika eeliseks on loomutruu ilus naeratus ning paigal püsivad proteesid, mis asendavad vajadusel ka iget. See on hea võimalus puuduolevate hammastega patsientidel taastada uus ilus naeratus lühikese ajaga. Tulemus on mugav, stabiilne ning püsiv.

Meie kogemused all-on-4 ja all-on-x proteetiliste lahendustega 

Meie hambaarst dr. Veera Laidvee on all-on-x proteetilisi lahendusi kasutanud juba mitmeid aastaid ning käib pidevalt koolitustel, et olla kursis kõige uuemate ja kaasaaegsemate võimalustega. Dr. Laidvee läheneb alati oma patsientidele personaalselt ning koostab individuaalse raviplaani lähtudes konkreetse inimese vajadustest ning ootustest. 

Järgnevalt on näha meie tehtud töid all-on-x proteetiliste lahendustega.

Loe ka dr. Veera Laidvee osalemisest Itaalias Biometricu kirurgia koolitusel, mis käsitles seda sama teemat.

Broneeri aeg vastuvõtule

Oled vaid kliki kaugusel säravast naeratusest. Võta meiega ühendust ja leiame personaalselt just sulle sobilikud lahendused, mis vastavad sinu ootustele.

Broneeri aeg

Kui leidsid siit kasulikku infot, siis jaga seda ka oma sõpradega.

Facebook
Twitter
LinkedIn