Meie tiim Uue Maailma Tänavafestivalil

Vihmasest ilmast hoolimata sai igaüks meie telgist soetada hea hinnaga hambahooldustooteid ning osaleda loosis, mille peaauhind oli elektriline hambahari. Meil oli palju tegevusi suunatud just lastele: korraldasime viktoriini, nad said värvida, joonistada ning näidata hambahaldjale, kuidas tuleb leopardil või eeslil õigesti hambaid pesta. Hambahaldjas juhendas ning jagas hammaste hooldamise põhitõdedesid. Iga laps, kes hambaid pesi, sai rinda tubli hambapesija kleebise, kaasa hambapesu päeviku ning õhupalli.

Kuna hammaste pesemise kohta teadmised aja jooksul suurenevad, kuulasid meie tarkusi ka vanaprouad, kes mäletavad oma lapsepõlvest hoopis teisi nõuandeid. Järgnevalt kordame üle hammaste hooldamise põhimõtted.

Hammaste hooldamise põhitõed

  • Pese hambaid 2x päevas 2 minutit,
  • Kasuta hambaniiti,
  • Toitu tervislikult,
  • Jäta toidukordade vahele 3 tundi pausi,
  • Joo toidukordade vahel vett,
  • Külasta hambaarsti 1-2x aastas ning
  • Külasta regulaarselt hügienisti.

Nii hoiad oma naeratuse ilusana.

Uue Maailma Tänavafestivalil osalemine

Meie südamed on täis rõõmu, et saime oma teadmisi teiega jagada. Täname ürituse korraldajat ning kõiki üritusel osalejaid ning show programmi! Oli meeleolukas nädalavahetus. Kohtumiseni uuel aastal!

Uue Maailma Tänavafestival on kord aastas Uue Maailma asumis toimuv üritus, kus, nagu juba traditsiooniks on saanud, kuuleb lavalt mõnusat muusikat, tänavad on täis melu, tänavasporti, kauplejaid ja kodukohvikuid.

Virmalise Hambakliinik pakub hambaravi teenuseid kogu perele. Meie teenused ulatuvad laste hambaravist implantaatide, proteeside paigaldamise ning juureravini välja. Meil on uusim tehnoloogia ning 3D röntgen, mis võimaldavad pakkuda parimat hambaravi Tallinnas.

Kui leidsid siit kasulikku infot, siis jaga seda ka oma sõpradega.

Facebook
Twitter
LinkedIn